Ukázky naší práce

Od návrhu po realizaci

Navrhneme vám interiér a kompletně ho vybavíme výrobky z naší dílny. Položíme dřevěnou podlahu, postavíme schodiště a vyrobíme nábytek na míru z našich dřevěných spárovek nebo věrných imitací dřevin, mramoru, kamene, kovu a jiných materiálů z široké nabídky dekorů Egger a Kronospan.

Na návrhy naší designérky Dity se podívejte zde.

Stejně jako na designu si zakládáme na perfektní funkčnosti. Sledujeme trendy, máme přehled a poradíme vám při výběru nejlepšího nábytkového kování od špičkových výrobců Blum nebo Hettich.

Kuchyňské linky vybavujeme výrobky nejvyšší kvality - dřezy Schock, spotřebiče AEG, Siemens nebo Electrolux a sestavy LED osvětlení od Wireli.

Interiér kavárny Senkafe

Pro kavárnu Senkafe v obchodním centru Olympia Olomouc jsme z naší dubové spárovky vytvořili kompletní interiér "na klíč". Kromě barového pultu, stolů, regálů a paravánů, jsme vyrobili také zavěšený industriální lustr nad barovým pultem a obložkové zárubně. 

Prohlédněte si také další fotky ve "slide show"

Masivní stůl, který něco vydrží 

Bytelný stůl do venkovního posezení s překrásným výhledem z naší dubové napojované spárovky. 

Spárovku jsme sami ručně vyrobili ze dřeva, které jsme důkladně vysušili a slepili speciálním zdravotně nezávadným dřevařským lepidlem německého výrobce Rakoll. 

Aby byl stůl stále stejně krásný i v náročních venkovních podmínkách, ošetřili jsme ho přírodním tvrdovoskovým olejem od rakouské firmy Adler, která patří mezi světovou špičku mezi výrobci nátěrových hmot. 

Pěkné a funkční kuchyně

Pracovní, zádová deska a boky kuchyně jsou v oblíbeném dřevodekoru společnosti Egger Dub Halifax s povrchem feelwood, díky kterému je skoro nerozeznáte od dýhy nebo masivního dřeva. 

Bílé skříňky jsou z prémiového lakovaného materiálu Acrylic Gloss od Kronospanu se zvýšenou odolností proti oděru. Kování značky Blum, spotřebiče značky AEG, dřez Schock a úchytky Siro.  

Kuchyň z doby grafitové 

Kombinace antracit, bílá a přírodní dřevo, nebo jeho věrná imitace dnes frčí. Stejně jako betonová stěrka.  

Nadčasová klasika

Jedna ze sarších, ale pořád pěkných kuchyní Slonová kost foliovaná dvířkovina od Trache, PD imitace mramoru, spodní skříňky wenge Trachea, rohový dřez Franke, kování Blum

Několik dalších kuchyní