Máme rádi dřevo


Dřevo je krásný, voňavý, na dotek teplý, mnoha generacemi prověřený materiál. Každý kus je originál. Stromy, když rostou, si totiž klidně dělají, co chtějí. Tak vzniká jedinečná kresba a textura dřeva která má svůj základ v letokruzích, každém suku a prasklince.

Dřevo se nevyrábí. Byla to živá těla těch nejkrásnějších listnatých stromů, které jsme sami pečlivě vybrali v českých lesích. Používáme dřevo ze zimní těžby, které neleží a nerozkládá se na zemi v lese, ale jde hned na skladovací místo, kde ho pečlivě opracujeme a alespoň půl roku sušíme na vzduchu za optimálních podmínek. Teprve potom ho dosušujeme v sušárně na ideální hodnotu, při které si dřevo zachová původní charakter i krásu a nedochází téměř k žádným tvarovým změnám.   

Naše kvalitní spárovky

Ze správně vysušeného dřeva sami ručně vyrábíme desky - spárovky. Zákazníci, kteří u nás spárovku nakupují, se k nám mohou přijet podívat a na vlastní oči se přesvědčit, že dostanou zboží prvotřídní kvality. 

Nábytek trvalé hodnoty

Ze spárovek vyrábíme bytelné stoly a nábytek, ze kterého se naši zákazníci mohou radovat řadu let, protože něco vydrží. 

Od návrhu po montáž

Kromě výroby vlastní řady kvalitního masivního nábytku navrhujeme, vyrábíme a u vás smontujeme kompletní interiér na míru

Na detailu záleží

Krásné a kvalitní materiályperfektní funkčnost a pečlivé řemeslné zpracování - to jsou hlavní charakteristiky našeho nábytku. 

Na detailu záleží
Na detailu záleží

Z našeho provozu